Sirkeci Spa ve Masaj Salonu
265
page-template-default,page,page-id-265,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
 

Sirkeci Spa ve Masaj Salonu

Seçkin Spaya Hoş Geldiniz

Spa ve Masaj

Sirkeci Spa ve Masaj Salonu

Sirkeci Masaj; Kas ve bağ dokunun daha hızlı iyileşmesine destek olur. Ağrıları, şişkinliği ve kas spazmlarını azaltmaya yardımcıdır. Eklemlerde esnekliği ve hareket aralıklarını arttırır. İyileştirici etki sağlayarak performansınızı arttırır.

Türk Hamamı

Sirkeci Hamam ve Kese Köpük Masajı

Sirkeci Hamam, romatizma ve artrit gibi rahatsızlıkların semptomlarını hafifletmeye yardımcı olabilir. Hamamdaki sıcak su buharı, kan dolaşımınızı artırır ve vücudunuzdaki kan akışını hızlandırır. Kemiklerinize ve eklemlerinize daha fazla oksijen ve besin sağlar.

Sauna

Sirkeci Sauna ve Buhar Odası

Astım, kronik bronşit, cilt hastalıkları, hormonal bozukluklar, uykusuzluk ve depresyonun tedavisinde de yararlı olan sauna banyosu sayesinde, özellikle romatizmal hastalıklarda eklem ağrısı ve hareket kısıtlığı, %40-70 oranında azalmaktadır.

%100 Memnun Müşteriler

Sirkeci Spa ve Masaj Salonu

Sirkeci Seçkin Spa: Ruhsal Huzurun ve Bedensel Rahatlığın Adresi Hoşgeldiniz! Seçkin Spa Sirkeci, İstanbul’un kalbinde sizlere bir kaçış ve yenilenme deneyimi sunuyor. Biz, ruhsal dengeyi ve bedensel rahatlamayı birleştiren eşsiz bir spa deneyimi sunmak için buradayız.

Neden Seçkin Spa’yı Tercih Etmelisiniz? Deneyimli ve Profesyonel Ekibimiz: Uzman terapistlerimiz ve personelimiz, size en üst düzeyde hizmet sunmak için burada. Benzersiz Atmosfer: Spa merkezimiz, iç tasarımıyla ve rahatlatıcı ambiyansıyla sizi adeta bir rüyaya taşıyacak. Kişiselleştirilmiş Deneyim: İhtiyaçlarınıza uygun hizmetler sunarak, size en uygun spa deneyimini yaşatmak için çabalıyoruz. Şehir Merkezinde Konum: Fatih Spa ve Türk Hamamı, İstanbul’un hareketli yaşantısından uzaklaşmak isteyenlere mükemmel bir kaçış sunuyor.

Bize Ulaşın
Lokasyon
WhatsApp